Tööpakkumised

Õiguskantsleri Kantselei ootab oma ametkonda õiguskantsleri nõunikku õigusteenistuses, kes on hea suhtleja ja valmis nõustama inimesi erinevates õigusvaldkondades nii telefoni kui kirja teel, konkurss kestab 16. veebruarini. Töökoht asub Toompeal, Kohtu 8. Rohkem infot siin.

Transpordiamet on kuulutanud välja konkursi juristi leidmiseks, kelle peamisteks tööülesanneteks on töötajate õigusalane nõustamine eelkõige ehituse ja planeerimise valdkondades, Transpordiameti esindamine kohtus, lepingute ja dokumentide vormistamine ja õigusalaste analüüside teostamine. Kandideerimise tähtaeg on 18. veebruar. Töö asukoht: vabalt valitud Transpordiameti kontor üle Eesti (osaliselt kodukontori kasutamise võimalus). Rohkem infot siin.

Haabersti Linnaosa Valitsus otsib oma tiimi haldussekretäri, see pakub võimalust kasutada oma õigusvaldkonna teadmisi ning arendada end juhina. Kandideerimise tähtaeg 18. veebruar. Rohkem infot siin.

FI kuulutas välja konkursi finantsteenuste järelevalve osakonna juristi leidmiseks, kelle põhiülesanneteks on järelevalve teostamine, sh vajalike sisekordade olemasolu ja seadusele vastavuse kontrolli läbiviimine, koostöö ja suhtlemine välisriikide järelevalveasutustega jpm. Õiguse magistrikraad võib olla omandamisel. Kandideerimise tähtaeg on 20.02.2024. Vaata lähemalt!

Finantsinspektsioon otsib oma ridadesse sunni rakendamise osakonna juhti, kelle peamiseks tööülesandeks on haldusmenetluslike vahenditega vajadusel sunnimeetmete rakendamine. Motiveeriv töötasu, rahvusvaheline koostöö. Kandideerimise tähtaeg on 13.02.2024. Vaata lähemalt!